KANZAS CUP - koniec szkoły!

Spotykamy się o godzinie 11:00 na obiekcie przy Pl. Wolności 60 (sztuczna nawierzchnia).  Pierwszy mecz z Zagłębiem z Lubina rozegramy o godzinie 12:15.Są cztery grupy po 4 zespoły. My gramy w sobotę 3 mecze (Lubin, Głogów, Konstantynów) po czym następuje rozstawienie dwóch drabinek. Zespoły, które zajmą w grupach miejsca 1 lub 2 grają ćwierćfinały, pozostałe o miejsca 9-16. W niedzielę mecze ćwierćfinałowe rozpoczynają się od godziny 10:00. W turnieju biorą udział także m.in.: Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Raków Częstochowa, ŁKS Łódź.

Wpisowe od drużyny 250 zł, obiady zarówno w sobotę jak i w niedzielę zapewnione. Koniec imprezy w niedzielę przewidywany jest około 16:30. Sobotnie potyczki również powinny się skończyć się w tych granicach. Pamiętajcie proszę o ochraniaczach, legitymacjach, strojach - ligowe!

SALUTI PER TIGRI ROSSI :)

Pozdrawiam, Jarek.