KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI ROCZNIK 2007!

Podaję skład na mistrzostwa. Spotykamy się w niedzielę o godzinie 10:10 pod SP 205 ul. Dąbrówki 1. Jedziemy autokarem do miejscowości  Białobrzegi (woj. mazowieckie) 15  dzieci + mamy do rozdysponowania 31 miejsc. Proszę o zgłoszenia sms na mój numer 504 652 434 osób chętnych na ten wyjazd. Na miejscu gramy 9 spotkań (każde trwa 14 minut i nie ma dogrywek), a dzieci maja zapewniony obiad. Z grupy wychodzą 4 pierwsze zespoły z tabeli i grają w czerwcu, w wielkim finale na stadionie Legii Warszawa . Proszę być przygotowanym na wydatki ponieważ sporo kosztuje samo wpisowe od dziecka. Gramy na naturalnej nawierzchni w naszych strojach ligowych. Planowany powrót około 21:00. Jeśli ktoś z wymienionych nie może jechać, to prośba o pilny kontakt.

1 Kaczorowski Michał
2 Rutkowski Dawid