Plan tygodnia - AKTUALIZACJA!

Kochani,

Dzisiaj trenujemy standardowo na hali (obie grupy). Reszta planu tygodniowego wkrótce. Czekamy na potwierdzenie gier kontrolnych.

• wtorek - grupa niebieska - Łodzianka 17:00 - sparing z SMS Łódź
  • środa - obie grupy, standardowo hala
  • czwartek - grupa czerwona - Łodzianka godzina 18:30 - trening.
  • piątek - możliwe zajęcia, a także możliwy trening bramkarski z trenerem Humerskim - trwają ustalenia.
  • sobota - godzina 16:00 obiekt treningowy MOSiR ul. Minerska. Gra kontrolna z drużyną ŁKS Łódź r.2007 w formule 7/7. Zbiórka na miejscu o godzinie 15:15!!! TRENER PODA SKŁAD NA TEN MECZ PO ZAKOŃCZONYCH ZAJECIACH GRUPY CZERWONEJ W CZWARTEK.

UWAGA!

Wszyscy (absolutnie wszyscy!) proszeni są o zwrot strojów ligowych (SOWA TRANS) marki Vigo oraz o zwrot strojów ligowych (SOWA TRANS) marki Hummel, do czwartku włącznie! Jeśli dziecko choruje w tej chwili, proszę przekazać strój poprzez zaprzyjaźnionych rodziców lub w inny, skuteczny sposób.

Dziękuję o pozdrawiam, Jarek