Plan tygodnia nr 3 - Aktualizacja - drobna korekta składów na Częstochowę i Katowice.

Standardowo trenujemy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek. We wtorek dodatkowy trening (informacja poniżej).

Sobota - turniej halowy w Częstochowie (duża hala, bramki 5m.) hala ul. Żużlowa 4. Skład na ten turniej: Rutkowski, Dominiak - Szabela, Kuklewski, Gieraga, Juga, Dryzner, Niedzielski, Namieciński, Fligiel, Jędrzejczak, Kornacki, Pacyna. Dojazd we własnym zakresie. W grupie: Częstochowa, Nowy Sącz, Radzionków, Pruszków, Wieluń. Pierwszy mecz 9:30. Zbiórka 09:00! Ochraniacze, dresy i legitymacje proszę zabrać. Gramy systemem 5+1, każdy mecz 14 minut. Planowany koniez turniej na godzinę 17:30. Wpisowe i koszt obiadu powinny zamknąć się kwotą 40zł od osoby.

Niedziela - turniej GIEKSA CUP pod balonem w Katowicach. Skład na ten turniej: Kaczorowski, Smulik - Tutaj, Brzeziński, Sowiński, Wegner, Kolęda, Tomaszewski, Maj, Kiełczewska. Dojazd we własnym zakresie. Adres: Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F. pod balonem panuje temperatura około 10 stopni. Niezbędne: termo, legitymacje, ochraniacze, dresy. Udział biorą:

1. GKS GIEKSA żółci

2. GKS GIEKSA zieloni

3. REKORD BIELSKO-BIAŁA

4. GÓRNIK ZABRZE

5. WIDZEW ŁÓDŹ

6. ŚLĄSK WROCŁAW

7. WISŁA KRAKÓW

8. SYRENKA SOCER SCHOOLS POLAND

Gramy w systemie 4+1, każdy mecz 18 minut. Wpisowe około 50 zł od zawodnika (w tym obiad). Planowany koniec około godziny 15:30. Zbiórka godzina 08:40 na miejscu.

We wtorek grupa "KATOWICE"  - dodatkowy trening na Łodziance o godzinie 18:30. Trener planuje zorganizować taki trening dla wszystkich dzieci i po kolei, tydzień po tygodniu, inna grupa zawodników będzie zapraszana na ten termin.

Dziękuję i pozdrawiam, Jarek