Plany na najbliższe dni. Obie grupy

Witam, podaję istotne informacje na najbliższe dni:

• Czwartek - grupa niebieska - trening godzina 18:00 orlik Janów
  • Piątek - grupa czerwona - sparing z SMS przy ul. Milionowej, zbiórka o godzinie 16:45, stroje czerwone i pełen rynsztunek piłkarza. Podaję skład na ten mecz: Pietrzko, Dominiak - Gieraga, Pacyna, Szpura Michał, Wegner, Plak, Fligiel, Kornacki, Namieciński, Maj, Zarychta, Główka,
  • Piątek - grupa czerwona - trening na Łodziance, zbiórka godzina 15:45. Podaję skład na ten trening: Kaczorowski, Smulik - Kuklewski, Kolęda, Sawko, Sowiński, Kiełczewska, Szpura Maciej, Rosiak, Tarociński, Brzeziński, Dryzner, Juga, Supera, Szabela, Słowiński, Tutaj.
  • Sobota - Inauguracja ligi. Domowy mecz z Tuszynem - zbiórka godzina 15:00 na Łodziance. Skład na ten mecz to wymienieni wyżej zawodnicy z treningu piątkowego oraz dodatkowo: Zarychta, Główka, Pacyna, Fligiel, Gieraga. Stroje rozda trener. Koniecznie ochraniacze! Wskazane też, aby dzieci zabrały sprawdzone obuwie piłkarskie.

Dziękuję i pozdrawiam. Niechaj moc będzie z nami...