Pracujący weekend :)

Podaję plan na najbliższe dni:

• Piątek 17.02 - GRUPA I gra sparing z zespołem Andrespolia. Spotykamy się o godzinie 16:10 na hali w Wiśniowej Górze, przy ośrodku RELAKS. Dojazd we własnym zakresie, strój dowolny, ale czerwony :) (ewentualnie będzie znacznik).
  • Sobota 18.02 -GRUPA II gra mecz kontrolny na hali z drużyną MKS TUSZYN. Spotykamy się o godzinie10:10 na hali w Tuszynie, ulica: Tysiąclecia 8. Dojazd we własnym zakresie, strój dowolny, ale czerwony :) (ewentualnie będzie znacznik). Dzieci z grupy I, które nie pojadą do Namysłowa, zapraszamy tutaj do grania!
  • Niedziela 19.02 - TURNIEJ NAMYSŁÓW (RYCHTAL) - Wyjazd będzie spod szkoły ul.Dąbrówki 1, o godz. 06:30!  Z uwagi na dynamiczną sytuację związaną ze zdrowiem zawodników, czekamy jeszcze chwilę na skład. Stroje ligowe (kto ma ze sobą, to zabiera). Pamiętamy o legitymacjach, obiad zapewniony, podróż busem - około 2 godziny - będą miejsca dla rodziców/opiekunów. Gramy 7 spotkań w systemie: każdy z każdym (m.in. Opole, Mszczonów, Namysłów, Zduńska Wola).

Kto nie może pojawić się w którymś z terminów - PROSZĘ O PILNY KONTAKT DO TRENERA DARKA.

Dziękuję za uwagę,