Skład na turniej w Zielonce. Aktualizacja

Poniżej skład drużyny na turniej w Zielonce. Wkrótce szczegóły logistyczne, aczkolwiek spotkamy się zapewne na miejscu.

Rutkowski, Smulik, Żyłka, Namieciński, Fligiel, Gieraga, Kuklewski, Kornacki, Kolęda, Maj, Szabela , Szpura Maciej, Juga, Jędrzejczak.

Aktualizacja:

Spotykamy się na miejscu (dojazd we własnym zakresie) o godzinie 08:20 w sobotę. Pierwszy mecz gramy o godzinie 09:00 z Arką Gdynia. Adres rozgrywanego turnieju:  UKS Orły Zielonka (za Warszawą) ul. Dziennikarska 56. Kto z powołanych ma strój ligowy ze sobą, ten zabiera. Pozostałych zawodników posiadających stroje ligowe, bardzo proszę o dostarczenie kompletu najpóźniej w piątek, na trening. Przypominam o ochraniaczach, legitymacji i optymalnej odzieży. Jeśli ktoś z powołanych nie ma aktualnych badań - NIE BĘDZIE MÓGŁ GRAĆ! Wpisowe około 30 zł od zawodnika (jeszcze nie wiem, czy obiad jest w cenie, ale jak się dowiem to od razu Wam napiszę).

Pozdrawiam, Jarek.