Sprawy bieżące

Podaję planowany terminarz turniejów z naszym udziałem w ciągu najbliższych 2 m-cy

15.01 - CHKS - pod gołym niebem (16 zespołów, wkrótce szczegóły)

28.01 - Wieluń - hala

4 lub 5. 02 - Tomaszów Maz. - hala

12.02 - Bychlew - hala

19.02 - Namysłów - hala

27.02 - Pajęczno - hala

Tam, gdzie to będzie możliwe, zgłosimy 2 drużyny. Oczywiście to są terminy, które mogą ulec zmianie!

W powiązaniu z tą wiadomością, załączam galerię zdjęć z Ujazdu. Dziękuję Państwu Piwowarskim i Kowalikom za przesłane materiały. Jeśli ktoś po tym turnieju, odnalazł w swojej torbie parę rękawic narciarskich - to Marcyś szuka właśnie swojej zguby.

Po wczorajszym zebraniu przed wyjazdem na obóz, uczulam Państwa na zaopatrzenie dziecka w czepek na basen oraz przygotowanie większej ilości skarpet piłkarskich - rano trenujemy na zewnątrz. PROSZĘ RÓWNIEŻ PAMIĘTAĆ O BIDONACH!

Próbujemy jeszcze przed wyjazdem zorganizować jednolite koszulki polo dla chłopców w klubowych barwach, aczkolwiek mało czasu pozostało i trzeba się liczyć z wydatkiem na ten cel.

Dziękuję za uwagę.

Saluti per tigri rossi :)

Powiązana galeria: