Sprawy bieżące - obóz.

Szanowni Państwo,

Przekazuję garść istotnych informacji co do obozu:

Jedziemy w poniedziałek 21.08.2017 o godz. 10:00 spod stadionu Widzewa. Na obóz bezwzględnie trzeba zabrać legitymację szkolną! Proszę pamiętać, że dziecko musi posiadać ważne badania lekarskie! Proszę zaopatrzyć dziecko w buty piłkarskie na nawierzchnie sztuczną jak i naturalną. Dodatkowo prosimy, aby dziecko miało również buty halowe (w przypadku niepogody mogą się przydać). Proszę pamiętać o komplecie basenowym (klapki, kąpielówki, ręcznik, czepek - nie zaszkodzi). Prosimy zabrać bidon, ortalion, coś na komary, mały plecak, krem uv, dresy i  czapkę z daszkiem oraz generalnie jak najwięcej ubrań, które są bawełniane. Dzieci, które muszą przyjmować leki - proszę przekazać opiekunom odpowiednie medykamenty wraz z informacją odnośnie dawkowania. Na podróż ubieramy się w koszulki polo. Umówmy się, że dzieci biorą ze sobą nie więcej niż 100 zł (drobne!)

Na miejscu w gramy co najmniej dwa mecze kontrolne (Elana Toruń 2006/2007 - mecz w sobotę i rewanż w niedzielę). W niedzielę 27.08.2017 od 15:00 obejrzymy mecz III ligi pomiędzy zespołami Elany i Bałtyku Gdynia.

P.S.

W najbliższą niedzielę, podczas wspomnianego trójmeczu z Rakowem i ŁKS, gramy na obiektach AZS i wiąże się to z wynajęciem boiska. Zapomniałem o tym napisać wcześniej, ale będziemy musieli partycypować w kosztach tego wynajmu. Nie będą to jakieś wielkie kwoty, niemniej jednak powinniście Państwo o tym wiedzieć wcześniej. Koszt ustalimy dopiero w momencie jak się odliczymy na miejscu.