Trening w poniedziałek 27.02.2017

Kończymy sukcesem okres halowych sprawdzianów naszej drużyny. Wielkie brawa dla zespołu, który wywalczył III miejsce w silnie obsadzonym turnieju w Pajęcznie - BRAWO!

W najbliższy poniedziałek trenujemy jeszcze na hali według standardowego harmonogramu. Co do kolejnych dni, to proszę o cierpliwość, trwa ustalanie siatki treningowej. Co do zajęć bramkarskich, to również czekamy. Trener Humerski dopasuje się do nas, ale musi znać nasze plany.

Również w poniedziałek, podczas treningu grupy pierwszej (dzięki zaangażowaniu P. Kuklewskich, którzy zajęli się tematem koszulek polo dla naszej drużyny), będzie można przymierzyć dziecku i sobie taką koszulkę. Celem jest wizerunkowa solidarność dzieciaków jak, gdzieś razem jedziemy (obóz, turniej, prezentacja), a dodatkowo dorośli mogą się z nami utożsamić. W przypadku dużego zamówienia jest szansa na dobrą cenę. Zapraszamy :)

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę.