Tuszyn, Pabianice

Witam Państwa,

W najbliższą niedzielę gramy turniej halowy "ABM Jędraszek Cup" organizowany przez drużynę Jutrzenki Bychlew. Mecze odbędą się na hali powiatowej w Pabianicach przy ul. Św. Jana 30/36. Zbiórka naszego zespołu o godz. 08:40 na miejscu. Dojazd we własnym zakresie (pamiętamy o legitymacjach – nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś może od nas zażądać okazania dokumentów). Pierwszy mecz gramy z drugim zespołem Jutrzenki. Strój meczowy będzie miał trener.

Powołania na ten turniej otrzymują: Kaczorowski, Smulik, Juga, Gieraga, Fligiel, Kolęda, Kuklewski, Sowiński, Tutaj, Szabela.

--------------------------------------------------------------------------------------

W sobotę z kolei (11.02.2017), zagramy mecz kontrolny z MKS TUSZYN. Hala w Tuszynie, ul. Tysiąclecia 8. Zbiórka na miejscu o godz. 10:10. Grają wszyscy z grupy PIERWSZEJ, którzy byli obecni w dniu dzisiejszym na treningu oraz dodatkowo Kuba Piwowarski i Michał Kaczorowski. Na ten mecz proszę o zabranie stroju we własnym zakresie (czerwony). Jeśli ktoś nie posiada, to otrzyma znacznik. W przypadku problemów logistycznych (dojazd) – PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z TRENEREM DARKIEM.

Dziękuję za uwagę,

Saluti per tigri rossi :)