Tydzień numer 42 - Aktualizacja

Podaję plan na nadchodzący tydzień:

• Poniedziałek, grupa czerwona, godz. 16:45 zbiórka na orliku Wiskitno (ul. Kalinowskiego). Gramy mecz kontrolny z drużyną Andrespolia, czerwone stroje, ochraniacze, optymalna odzież, płyny.
  • Wtorek, grupa niebieska, godz. 17:00 orlik Janów.
  • Środa, grupa czerwona, godzina 16:00, orlik ul. Czernika - zajęcia z Panem od gimnastyki.
  • Czwartek, grupa niebieska, godzina 17:00, orlik Janów - zajęcia z Panem od gimnastyki.
  • Piątek obie grupy standardowo (godzina 16:45 oraz 18:15) orlik Janów.
  • Sobota, czwórmecz z SMS Łódź, Ruch Chorzów, Jutrzenka Bychlew. Grupa czerwona oraz wybrane osoby z grupy niebieskiej. Spotykamy się w Bychlewie o godzinie 12:15 - dojazd we własnym zakresie. Pamiętamy o ochraniaczach, czerwone stroje, optymalna odzież, płyny. Tego dnia o 18:00 grają seniorzy z Pelikanem Łowicz. Dzieci, które deklarowały wcześniej chęć obejrzenia tego meczu, spotykają się o 17:30 przed stadionem (wejście numer 10). Mecz obejrzymy w towarzystwie dzieci z drużyn, z którymi wcześniej gramy czwórmecz. DO OMÓWIENIA POZOSTAŁA KWESTIA POSIŁKU I HARMONOGRAMU.