Tydzień numer 47 - AKTUALIZACJA 2

Podaję planowany harmonogram zajęć na tydzień numer 47.

Poniedziałek i środa - Obie grupy hala według standardowego grafika (przypominam o zebraniu).

Wtorek - grupa niebieska -  trening na orliku Łodzianka godz. 17:00

Czwartek - grupa czerwona - trening na orliku Łodzianka godzina 18:30 (sparing odwołany)

Piątek - Godzina 16:30, trening GRUPA NIEBIESKA. Orlik Janów

Sobota  - Turniej rocznika 2006 w Sochaczewie (halowy). Pierwszy mecz o godzinie 09:42.

Skład na Sochaczew: Kaczorowski, Smulik - Sowiński, Dryzner, Tutaj, Brzeziński, Maj, Kolęda, Niedzielski, Szabela, Kiełczewska. KTO NIE MOŻE JECHAĆ - PILNY KONTAKT! Spotykamy się godz. 08:50 na miejscu. Szkoła podstawowa nr 6 w Sochaczewie, ul. Staszica 106. Proszę o czerwone stroje ligowe, ochraniacze!, legitymacje, woda. Wpisowe 250 zł. Przewidywany koniec o godzinie 16:10. System gry: 4+1, bez wślizgów!, każdy z każdym, klasyfikacja końcowa po rozegraniu wszystkich meczy miedzy zespołami (8 drużyn).

Niedziela - Sparing - przeciwnik: Gwiazda Bydgoszcz r. 2006. Obiekt CHKS ul. Kosynierów Gdyńskich (boisko typu orlik!). Gramy po 9-ciu. Zbiórka o 11:15. CAŁA GRUPA CZERWONA. Pamiętajcie: odpowiednia odzież i obuwie piłkarskie, ochraniacze, czerwone stroje. Możliwe, że przyda się termos z herbatą.

W kolejnym tygodniu, w weekend, zaplanowane są kolejne mecze kontrolne.

pozdrawiam, Jarek