Tydzień numer 50 - AKTUALIZACJA nr 2

Poniedziałek, środa - standardowo hala, godziny bez zmian.

Wtorek - orlik Łodzianka, grupa niebieska, godzina 17:00

Czwartek, orlik Łodzianka, grupa czerwona, godzina 18:30

Piątek - sparing z Metalowcem, grupa niebieska, boisko orlik. Spotykamy się na obiekcie ul. Dąbrowskiego/Jachowicza o godzinie 15:50. Stroje czerwone, ochraniacze, odpowiednia odzież, napoje (termos?). Jeśli ktoś ma problem z dojazdem, to proszę o telefon do Trenera. Będzie jechał z Olechowa i może kogoś zabrać.

Sobota (tylko sobota!) - Grupa czerwona (cała) - turniej na boisku CHKS (nawierzchnia typu orlik). Gramy od rana (pierwszy mecz 09:00, ZBIÓRKA 08:30 NA MIEJSCU) przez praktycznie cały dzień (koniec około 20:00). Zgłaszamy dwie drużyny. Mecze po 30 minut. Przeciwnicy to m.in. Jutrzenka Bychlew, SMS Łódź, Andrespolia,  Akademia P.Reissa, CHKS, Widzew (Szpitalna), Sparta Łódź. Do uregulowania będzie wpisowe + obiad. Proszę o oddanie Trenerowi w środę lub czwartek strojów ligowych (koszulki, spodenki, getry). Ważne, aby odpowiednio ubrać się do warunków  (proszę wziąć ewentualnie stroje na zmianę, ortaliony). Kto nie może w tym dniu uczestniczyć w grach, proszę o pilny kontakt z Trenerem.

Pozdrawiam i przypominam, że za tydzień, w poniedziałek, wszyscy spotykamy się na hali od 17:30 i spędzimy wspólnie 3 godziny!