Uzupełnienie informacji na temat bieżącego tygodnia - Aktualizacja!

• Na dzisiejszy sparing na Łodziance Trener ogłasza następujący skład: Pietrzko, Polatowski, Adamczyk - Stępień, Kacper mały, Kacper duży, Jackiewicz, Plak, Tałady, Górecki, Sobczyk, Sobestiańczyk, Sej, Zawadzki, Bednarek, Szefer, Bankowski.
  • W czwartek proszę zarezerwować sobie trochę więcej czasu (grupa czerwona), bowiem trener chciałby chwilę porozmawiać z każdym z zawodników indywidualnie. Wobec tego na godzinę 17:30 zapraszamy: Pacyna, Tutaj, Juga, Tomaszewski, Kornacki, Dominiak, Szabela, Gieraga, Szpura x2, Dryzner. Pozostałych zawodników zapraszamy na godzinę 18:00. Po rozmowach odbędzie się standardowy trening.
  • Piątek - skład anonsowany na wtorkowy sparing - gra kontrolna z drużyną trenera Maćkowiaka, Orlik Olechów, zbiórka 16:50.
  • Sobota - gra kontrolna z drużyną Metalowiec Łódź. Spotykamy się na orliku ul. Dąbrowskiego (obok siedziby klubu Metalowiec) o godzinie 09:40! Skład: Pietrzko, Plak, Pacyna, Słowiński, Gieraga, Szabela, Tomaszewski, Szpura Michał, Namieciński, Niedzielski, Kornacki, Fligiel, Maj. OCHRANIACZE, WODA, ODPOWIEDNIA ODZIEŻ!
  • Niedziela, sparing na boisku z drużyną Pogoni w Zduńskiej Woli (ul. Łaska). Zbiórka o godzinie 11:30 na miejscu. Cała grupa czerwona. Pamiętajcie o ochraniaczach.  W NIEDZIELĘ ZAMKNIETE MARKETY!
  • Rodzice, którzy w środę na hali, nie zmienią obuwia lub nie założą foliowych nakładek, nie zostaną wpuszczeni na trybuny! Dyrektor szkoły ma to sprawdzić osobiście.