Weekend z Widzewem

Witamy w roku 2017!

Dla wszystkich Państwa najlepsze życzenia na NOWY ROK! Zaczynamy mocnym akcentem turniejowym.

W niedzielę gramy TERMY CUP: Hala w Uniejowie: przy Zespole Szkół w Uniejowie

ul. Kościelnicka 26-28, 99-210 Uniejów. Spotykamy się o godzinie 9:30 szatnia nr 26. Gramy w systemie 5+1. Pierwszy mecz o 10:15 z drużyną OLIMPIA KOŁO. W pierwszej fazie turnieju gramy w grupie (5 zespołów), a następnie system pucharowy, aż do finału. Stroje czerwone (kto nie oddał jeszcze, to proszę zabrać ze sobą, pozostali otrzymają stroje od trenera). Jeśli chodzi o składkę to na miejscu zadeklarujemy ile bierzemy obiadów i wtedy wszystko policzymy. Powinno wyjść poniżej 50zł. Planowany koniec rozgrywek około 17:00. Nasz skład na ten turniej:

Rutkowski, Smulik,Tutaj, Kolęda, Sowiński, Kiełczewska, Juga, Gieraga, Fligiel, Szabela.

W sobotę z kolei, pozostali zawodnicy z grupy pierwszej oraz dodatkowo jeszcze 2 lub 3 osoby, grają turniej halowy w Ujeździe. Spotykamy się o 8:30 w tym samym miejscu co na sparingu w listopadzie. Gramy 7 meczy w systemie 4+1. Składka od zawodnika wynosi 35 zł. (prawdopodobnie w cenie obiad, ale jeszcze potwierdzimy).  Dzieci stroje otrzymają od trenera przed pierwszym meczem, ale proszę wziąć getry! Planowany koniec około 15:00.

Uwaga!

Kto nie może jechać, proszę o pilny kontakt. Proszę pamiętać o ochraniaczach, legitymacjach, wodzie i dresie klubowym. Kto nie ma dresu Widzewa, proszę wziąć inny. Bramki na obu turniejach 3x2.

W przyszły weekend (niedziela) mamy w planach turniej na CHKS na boisku! Jednak jeszcze nie jest to potwierdzone na 100%. W poniedziałek 16.01 zadeklarowani: WYJAZD DO KLESZCZOWA NA OBÓZ, GODZ. 10.00 SPOD SZKOŁY UL. DĄBRÓWKI. ​W dniu 28.01.2017 gramy turniej halowy w Wieluniu.

P. S.

PEWNA MAMA R. 2006 LUB R. 2007 ZABRAŁA PIŁKĘ, KTÓRĄ MIAŁA PRZEKAZAĆ NA KOLEJNYM TRENINGU. TO BYŁO W ŚRODĘ PRZED ŚWIĘTAMI. PROSZĘ O DOSTARCZENIE PIŁKI FIRMY NIKE (Z INICJAŁAMI D.S.), DO TRENERA KASZUBY. TO PIŁKA DAMIANA, NOWEGO CHŁOPCA Z SMS R. 2006.

Saluti per tigri rossi :)