ARKA GDYNIA SUMMER CUP - informacje logistyczne cz 2.

Podaję listę zawodników na ten turniej. Przypominam, że zgłosiliśmy dwie drużyny. Skład:

Pietrzko, Dominiak, Kaczorowski, Smulik - Sowiński, Wegner, Pacyna, Kornacki, Słowiński, Dryzner, Fligiel, Juga, Kuklewski, Szabela, Kolęda, Michał Kowalik, Jakub Kaźmierczak, Stefańczyk, Michał Szpura, Maciej Szpura, Brzeziński.

Zbiórka: Stacja kolejowa Łódź - Widzew godzina 13:00 piątek 22.06.2018r. Odjazd pociągu jest o godzinie 13:33. Celujemy w wagon numer 5, bo tam mamy rezerwację W Gdyni meldujemy się po godzinie 19:00 i podstawionym busem udajemy się na kwatery ul. Chwarznieńska 83. Na stacji wyposażymy dzieciaki w specjalne czapki z daszkiem (klubowe). Strój na podróż - WYGODNY i najlepiej bawełniany (nie musi być klubowy). Przypominam, że wracamy w to samo miejsce w poniedziałek o godzinie 22:13. Pamiętajcie o legitymacji! Jeśli ktoś nie oddał do mnie ważnych badań lekarskich - proszę o uzupełnienie.

Uwaga: Umawiamy się, że pakujemy dzieciaki w jedną torbę/walizkę (jedno dziecko - jedna walizka) i ewentualnie mały plecak podręczny (taki, aby zabrać sprzęt na rozgrywki, tudzież spakować się na plażę). Można przyjąć, że ten wyjazd jest zbliżony organizacyjnie do wyjazdów na zieloną szkołę i tak trzeba się spakować. Nie zapomnijcie o kremie do opalania, klapkach, kąpielówkach, ręczniku, przyborach toaletowych. Warto zabrać ze sobą dwie pary butów do grania. Zabierzcie również czerwone koszulki Widzew - ZINA (te bez numerów). Nie dawajcie swoim pociechom za dużo kasy, bowiem będzie gdzie wydawać :) Ustalamy kwotę max 60 zł na dziecko.

Sprzęt sportowy będzie miał Trener i rozda przed pierwszym meczem. Jeśli ktoś nie oddał stroju (Hummel, Vigo) proszę to zrobić. Składka za wyjazd wyszła 580 zł/dziecko płatne na peronie do mnie (w tej kwocie: wpisowe, noclegi, wyżywienie, przejazdy, ubezpieczenie, dodatkowym kosztem wliczonym są specjalne nadruki i czapeczki).

W razie pytań - dzwońcie, piszcie. Jeśli ktoś ma cenne uwagi, pomysły w kontekście tego wyjazdu - również proszę zgłaszać.

Pozdrawiam, Jarek.