Mecz ligowy z Andespolia III. Sobota 22.09.2018 na Łodziance. Prosze o zwrot strojów ligowych na trening!

Podaję skład na ten mecz: Kaczorowski - Fligiel, Słowiński, Kornacki, Plak, Rosiak, Tutaj, Tarociński, Bezat, Zarychta, Szpura Michał, Gieraga, Sawko, Wegner, Szabela, Pacyna, Kolęda, Juga.

Zbiórka o godzinie 11:50 na Łodziance!  Proszę zabrać na mecz dwa komplety piłkarskie JOMA (zarówno żółty jak i czerwony). Proszę pamiętać o legitymacji, ochraniaczach, wodzie, sprawdzonym obuwiu. W przypadku niepogody proszę zabrać dres/ortalion.

Bardzo proszę o dostarczenie w dniu dzisiejszym trenerowi stroju ligowego JOMA (dotyczy zawodników, którzy te stroje mają u siebie, a nie grają w sobotę). Dziękuję.