Mecz mistrzowski, planowany sparing.

W sobotę o godzinie 11:00 przy stadionie RTS Widzew, zbiórka zawodników na mecz mistrzowski z Iskrą Dobroń. Drużyna jedzie na miejsce busem. Proszę zabrać ekwipunek ligowy (stroje czerwone, legitymacja!) i ewentualnie prowiant. Mecz rozpoczyna się o godzinie 13:00 w Dobroniu ul. Sportowa 19. Po meczu powrót również busem, pod stadion. Podaję skład:

Pietrzko, Smulik - Sowiński, Brzeziński, Tutaj, Szpura Maciej, Szpura Michał, Zarychta, Supera, Kuklewski, Kolęda, Sawko, Bezat, Juga, Wegner, Rosiak, Słowiński, Dryzner.

Bardzo proszę tych, którzy nie zostali powołani, o oddanie do trenera na dzisiejszym treningu czerwonych strojów ligowych - Dziękuję

W nadchodzący czwartek planowany jest sparing dla zawodników, którzy grają mniej w meczach ligowych.