Kanzas JARMIR Cup 2018 - informacje logistyczne.

Kanzas  JARMIR Cup 2018 - informacje logistyczne.

Spotykamy się w sobotę rano o godzinie 08:45! Miejsce rozgrywania turnieju to stadion w Konstantynowie pl. Wolności 60.

O ile nic się nie zmieni, to w sobotę gramy 5 meczy (grupa), zaś w niedzielę 3 mecze (zasada play off). Pierwszy pojedynek o godzinie 09:30 z drużyną BFC DAUGAVILS RYGA. Proszę pamiętać o ochraniaczach, wodzie, strojach hummel (kto ma ten zabiera!), sprawdzonym obuwiu piłkarskim i ewentualnie o czapkach z daszkiem.

Rozgrywki są prowadzone w taki sposób, że z grupy (6 drużyn) zespoły z miejsc 1,2 zagrają w LM, zespoły z miejsc 3,4 w LE, zaś zespoły z miejsc 5,6 w Ekstraklasie. Na miejscu mamy zapewniony posiłek.

Do organizatorów została przesłana prośba o umożliwienia nam zakończenia rozgrywek sobotnich w taki sposób, aby pozwoliło to na dotarcie zainteresowanych na mecz seniorów Widzewa, którzy tego dnia grają MEGA ważny mecz z Lechią T.M. de facto o wejście do II ligi.

P.S. TRZYMAJ SIĘ KAPITANIE :) Będzie dobrze i szybko do nas wrócisz.