Plan kolejnych zajęć. Zakup rollerów do masażu.

Podaję ciąg dalszy planowanych zajęć:

czwartek - grupa niebieska - trening Łodzianka, godzina 18:30.

piątek - grupa niebieska- trening orlik Janów, godzina 17:00

piątek - grupa czerwona - trening orlik Janów, godzina 18:30

Sobota - grupa czerwona- trening orlik Janów, godzina 10:00

Niedziela - DEICHMANN rozgrywki, boisko CHKS - Trener dzisiaj poda składy. Zgłoszone są dwie drużyny. Jeszcze nie ma harmonogramu meczów dla U-11. Jak tylko zostanie udostępniony - niezwłocznie przekażę.

Poniedziałek (09.04.2018) - grupa czerwona - sparing na boisku CHKS z drużyną Piotrcovii 2007 w systemie 9/9.

Ponadto, trener prosi o zakup rollera do masażu (taki wałek - prezentowany był na treningu na hali). Termin do końca niedzieli, aby w przyszłym tygodniu już można było ich używać. Rollery są powszechnie dostępne. Można je kupić stacjonarnie w wielu sklepach sportowych lub poprzez sklepy internetowe. Jeśli ktoś z Państwa zajmie się tematem grupowego zebrania zamówienia i zakupu większej ilości - proszę o sygnał dzisiaj do końca dnia. Wobec tego proszę Państwa o wstrzymanie się z zakupem do jutra rana. Jutro napiszę, czy kupujemy każdy we własnym zakresie, czy ktoś zbierze zapotrzebowanie od wszystkich i zrealizuje zakup.