Plan na piątek, sobotę, niedzielę

Piątek - grupa niebieska, trening na orliku Janów, godzina 17:00

Piątek - trening dla wyznaczonych- Smulik, Kuklewski, Sowiński, Brzeziński, Kolęda, Tutaj, Wegner, Szpura x2, Kornacki, Fligiel, Gieraga - orlik Janów, godzina 18:30

Sobota - sparing z SMS, orlik Olechów, zabieramy swoje czerwone stroje,zbiórka  o godzinie 09:40! Skład: Dominiak, Kaczorowski - Gieraga, Tałady, Szabela, Plak, Szpura x2, Niedzielski, Jackiewicz, Pacyna, Fligiel, Kornacki, Sobczyk, Namieciński. Pamiętajcie o ochraniaczach, odpowiedniej odzieży, napojach.

Niedziela - trójmecz w Warszawie (Legia, Jagiellonia Białystok) zbiórka na miejscu o godzinie 13:20 ul. Białowiejska 22, gramy w systemie 7/7. Skład: Kaczorowski, Smulik - Szabela, Brzeziński, Tutaj, Dryzner, Sowiński, Wegner, Kolęda, Juga, Kuklewski, Kiełczewska. Stroje rozda trener przed meczem. Pamiętajcie o ochraniaczach, odpowiedniej odzieży, napojach.

Pozdrawiam i dziękuję.