Plan tygodnia

Poniedziałek - grupa czerwona, trening godzina 17:30 na obiekcie CHKS

Wtorek - obie grupy, trening godzina 18:30, orlik Janów

Środa - w zasadzie dzień wolny, chociaż kilku chłopców weźmie udział w treningu pokazowym Mobilnej Akademii AMO. Trener podczas najbliższych zajęć wskaże zawodników.

Czwartek - obie grupy trening na orliku Janów (grupa niebieska od godziny 9:30, grupa czerwona od godziny 11:00).

Piątek - w godzinach porannych grupa niebieska zagra sparing z drużyną Andrespolia 2007 na orliku Janów (czekamy na potwierdzenie godziny rozpoczęcia gry), zaś grupa czerwona trening w tym samym miejscu rozpocznie po tym meczu. Szczegóły wkrótce.

Sobota - od rana turniej z okazji Dnia Dziecka organizowany przez klub RTS WIDZEW ŁÓDŹ. Wystawiamy dwie drużyny, gramy w systemie 7/7, składy trener ogłosi najpóźniej we wtorek. Impreza jest całodniowa. Szczegóły logistyczne wkrótce.

Niedziela - finał Mundialito - ten sam skład co na eliminacje. Szczegóły logistyczne wkrótce

Niedziela - rozgrywki Deichmann

Bardzo proszę wszystkich o zwrot strojów ligowych do Trenera (zarówno Vigo jak i Hummel).

Dziękuję i pozdrawiam, Jarek