Sprawy bieżące

Witamy oficjalnie na stronie RTS WIDZEW rocznik 2007 i młodsi!

Garść informacji organizacyjnych na najbliższe dni:

1. W piątek 02.09.2016 gramy sparing z drużyną JUTRZENKA BYCHLEW (wszyscy chłopcy z naszej drużyny). Zbiórka godz. 17:30, adres: Bychlew 107E. To jest gmina Pabianice w pobliżu drogi nr 485 z Pabianic do Bełchatowa. Gramy na naturalnej nawierzchni (odpowiednie obuwie, ochraniacze). Proszę zabrać czerwone stroje.
  2. W poniedziałek 05.09.2016 po treningu odbędzie się krótkie zebranie trenera Darka z rodzicami dzieciaków trenujących w naszym roczniku.
  3. W sobotę 10.09.2016 INAUGURACJA LIGI! Mecz mistrzowski z zespołem BORUTA ZGIERZ. Spotykamy się o godzinie 10:00 na obiekcie AZS ŁÓDŹ, ul. Styrska (to jest na łódzkim Lumumbowie). Koniecznie trzeba pamiętać: legitymacja, ochraniacze, woda. Gramy na sztucznej nawierzchni (typ orlik). Po raz pierwszy zagramy w nowych strojach :)
  4. W najbliższym tygodniu planowana jest "sesja zdjęciowa" naszego zespołu w nowych strojach. Szczegóły wkrótce.

Dziękuję za uwagę.