Sprawy bieżące - WAŻNE !!!

Poniżej w kolejności chronologicznej podaję istotne informacje na najbliższe dni.

* Niedziela - turniej w Uniejowie, wszystkie ustalenia bez zmian, ale dodatkowo proszę  dziecko zaopatrzyć w buty do gry zarówno na naturalnej nawierzchni jak i na orliku. Dodatkowo prośba o zabranie ROLLERÓW.

* Niedziela - Deichmann -   Z góry, w imieniu Trenera Darka, serdeczne podziękowania dla Państwa - opiekunów, za pomoc tego dnia w poprowadzeniu drużyn.

* Poniedziałek - Grupa Czerwona - boisko CHKS - sparing z drużyną Widzew 2007 (Szpitalna). Zbiórka o godzinie 17:00. Proszę o punktualne przybycie! Zabieramy standardowy sprzęt na mecze, ale koszulki proszę zabrać czerwone i kto jeszcze nie oddał CZARNE (w razie potrzeby Trener będzie miał dodatkowe t-shirty w kolorze black).

* Wtorek - standardowe zajęcia dla obu grup.

* Środa - TESTY kwalifikacyjne do Akademii RTS Widzew - Testy odbędą się na obiekcie Łodzianka, zbiórka WSZYSTKICH o godzinie 15:20 na miejscu. Jest ustalony dodatkowy termin dla tych, którzy akurat tego dnie nie mogą się pojawić i na dzień dzisiejszy jest to data 11.06.2018r.