Ważne informacje - składy, ustalenia.

Szanowni Państwo,

Poniżej podaję ważne informacje. Trener Darek prosi o kontakt w przypadku, jeśli dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w wydarzeniu!  Proszę szczegółowo się zapoznać:

1. PIĄTEK, 02.03.2018, hala Olechów (tam, gdzie trenujemy), sparing z drużyną trenera Kasprzaka. Zbiórka o godzinie 15:00! Skład: Pietrzko, Adamczyk, Polatowski, Sobestiańczyk, Sobczyk, Górecki, Stefański, Tałady, Augustowski, Sej, Stępień, Zawadzki, Jakub Kaźmierczak, Duży Kacper, Szefer, Plak, Bednarek. Czerwone stroje, ochraniacze, woda.
  2. SOBOTA, hala w Ksawerowie, ul. Zachodnia 33. Zagramy na dwie grupy. Skład na godzinę 13:30: Smulik, Brzeziński, Tutaj, Tomaszewski, Sowiński, Kuklewski, Juga, Kolęda, Dryzner, Kiełczewska, Wegner. Skład na godzinę 14:30 : Kaczorowski, Dominiak, Gieraga, Pacyna, Szpura x2, Szabela, Słowiński, Namieciński, Niedzielski, Fligiel, Maj. Czerwone stroje, ochraniacze, woda.
  3. NIEDZIELA, czwórmecz na obiektach SMS (SMS ŁÓDŹ, RTS WIDZEW, FCB ESCOLA,  UKS IRZYK). Zbiórka o godzinie 13:30 na miejscu! Skład: Kaczorowki, Smulik, Maj, Fligiel, Maciej Szpura, Tuaj, Wegner, Kiełczewska, Sowiński, Dryzner, Kolęda, Kuklewski, Juga, Brzeziński. Stroje rozda Trener przed meczem. Pamiętajcie o ochraniaczach, ciepłych napojach i odpowiedniej odzieży.
  4. Wielkanoc, turniej we Frankfurcie (Niemcy). Podaję szeroką kadrę spośród której zostanie wybrana 14 dzieci na wyjazd. Ostateczny skład zostanie podany 18 marca, niemniej jednak wszystkie wymienione dzieci prosimy o wyrobienie dowodu lub paszportu oraz o zaopatrzenie się w kartę EKUS (w Łodzi o/NFZ ul. Kopcińskiego 58). Podaję nazwiska: Kaczorowski, Dominiak, Smulik - Brzeziński, Tomaszewski, Szpura Maciej, Wegner, Kiełczewska, Dryzner, Fligiel, Maj, Kuklewski, Sowiński, Namieciński, Pacyna, Jędrzejczak, Słowiński, Szabela, Kornacki, Niedzielski, Gieraga, Kolęda, Juga, Tutaj. BARDZO PROSZĘ O INFORMACJĘ DO TRENERA W PRZYPADKU BRAKU MOŻLIWOŚCI WZIECIA UDZIAŁU W TYM TURNIEJU!. Trzeba liczyć, że nie będzie nas prawie 4 dni i należy pamiętać o kosztach za transport, udział, wyżywienie.

Dziękuję, Jarek